Všestranností k dokonalosti

Tímto heslem by se dalo charakterizovat zápolení v soutěži Odznaku všestrannosti olympijských vítězů. Jeho okresní kolo se konalo v úterý desátého dne měsíce května ve sportovním areálu naší školy na Nábřežní ul.

Šedesátka startujících ze 4 škol okresu se v kategoriích od ročníku narození 2006 až po deváťáky narozené v roce 2001 utkala v pěti disciplínách – v klicích vpřed, trojskoku, hodu medicinbalem a skákání přes švihadlo. V páté disciplíně byla možnost volby mezi během na 1km a driblinkem po dobu 2 min.

V osmičlenných družstvech jasně zvítězil tým naší školy ve složení Mičkerová, Řehová (obě VI. B), Medek, Vrbovský, Hřebíček, Buchtová (všichni VII.B) a z VIII.B duo Bakešová, Stolařík.

Pro individuální ocenění si na stupně vítězů vyskočily Gajdošová, Korytářová, Cenková, Mičkerová, Hrubá Kl., Řehová (všechny VI.B), Buchtová, Jonášová (obě VII.B), Bakešová (VIII.B) a Bartuňková (IX.B). Mezi kluky se na bednu vešli Bakeš, Juřík, Velc, Kašník (oba VI.B), Pecina, Medek, Hřebíček (všichni VII.B), Stolařík (VIII.B), Řeha a Látka (oba IX.B).

Jejich mise pak bude v této soutěži pokračovat 7. června na krajském kole v Hranicích.