OK minifotbalu McDonald’s Cup

V pátek 3. 5. 2019 se na umělé hrací ploše TJ Jeseník uskutečnil 22. ročník okresního kola minifotbalu McDonald’s Cup. V obou kategoriích A i B (mladší: 1. – 3. třída a starší: 3. – 5. třída) hrálo šest základních škol okresu. Mladším hráčům se nedařilo a obsadili 5. místo. První místo obsadila Bělá p. Pradědem, druzí skončili hráči ZŠ Česká Ves. Zato starší turnaj vyhráli a tím obhájili prvenství z loňského roku.  Postoupili do krajského finále, které se koná 15. 5. v Olomouci. Druhé místo patří ZŠ Javorník, na třetím místě skončila ZŠ Česká Ves. V mladší kategorii naši školu reprezentovali : Válek František, Babčák Štěpán, Buriánek Adam, Jurčák Adam, Bartuněk David, Jangl Thomas Ernest, Plachetka Roman  a Hlobil Michal. Vedoucí mladších – Vlastislava Hájková, trenér Jan Malysa.

V kategorii starších – skupina B nás reprezentovali: Bronda Adam, Plachetka Daniel, Bernatík Matyáš, Večerka Libor, Pleva Jan, Gálik Štěpán, Bořivoj Kučera, Ress Adam, Vencálek Lukáš. Vedoucí starších – Jaroslava Klosowská, trenér pan Vencálek.

Informace podala Jaroslava Klosowská