KK v malé kopané žáků ZŠ – McDonald’s Cup

Ve středu 15.5. se v Olomouci konalo krajské kolo v malé kopané žáků základních škol – Mc Donald‘ s Cup. Počasí nám nepřálo, bylo hodně chladno, hrozil silný déšť. Turnaj se hrál na hřišti SK Sigmy Olomouc – Andrův stadion, hrací plocha 2. Soupeři byli opravdu hodně dobří. I tak jsme měli hodně šancí, hráli jsme s plným nasazením. Vidina alespoň třetího místa, které se dalo uhrát, nám dodávala sílu. I přes veškerou snahu jsme skončili na 5. místě. Na celorepublikové finále postoupila ZŠ Šumperk, druhá skončila ZŠ Heyrovského Olomouc. Sestava naší školy : Bronda Adam – 3.A, Hlobil Michal, Plachetka Daniel, Kanálik Adam (všichni 3. C), Pleva Jan, Večerka Libor, Bernatík Matyáš, Viskupič Juraj (všichni 4. C), Galík Štěpán, Kučera Bořivoj (oba 5. B), Ress Adam, Vencálek Lukáš (oba 5. C)

Trenér Jan Malysa, Petr Vencálek, pedag. doprovod Jaroslava Klosowská.