OK OVOV

V pondělí se na budově ZŠ Jeseník, pracoviště Nábřežní konalo okresní kolo Odznaku všestrannosti olympijských vítězů. Projekt Českého olympijského výboru, při kterém děti ročník narození 2004 – 2009 soutěží na okresní úrovni v pěti disciplínách – přeskoku švihadla, klicích, trojskoku z místa, hodu medicinbalem a v jedné volné disciplíně, kdy si vybírají mezi během na 1 km a driblinkem.
Účast v tomto roce byla především díky žákům naší školy. Dále se do soutěžního dne zapojila ZŠ Česká Ves, Vidnava a Gymnázium Jeseník.
Počasí nám tentokrát nepřálo, proto se většina disciplín konala v tělocvičně. Venkovní areál jsme tak využili jen na závěrečný 1 km dlouhý běh. Opět jsme viděli bojovné výkony, za které všem děkujeme a gratulujeme.

Výsledky:

Družstvo:
1. místo – E. Korytářová, E. Kouřilová, K. Harbichová, B. Macurová, D. Bakeš, F. Oříšek, A. Nepejchal

Jednotlivci:
Kategorie r. 2009