STÁVKA

Vážení rodiče, zákonní zástupci,

vzhledem k zapojení většiny pedagogických zaměstnanců Základní školy Jeseník do jednodenní stávky vyhlášené Českomoravským odborovým svazem pracovníků ve školství, bude dne 6. 11. 2019 na všech budovách zrušena výuka.
Na budovách Průchodní a Boženy Němcové bude provoz školy zcela uzavřen. Ve snaze pomoci v zajištění Vašich dětí v den stávky, nabídneme všem našim žákům zájmovou činnost na budově Nábřežní v čase 6:30 – 8:00, 8:00 – 13:00 prostřednictvím omezeného množství pracovníků. Účast je dobrovolná. Máte-li zájem, aby se Vaše dítě účastnilo zájmového vzdělávání ve středu 6.11.2019, je NUTNÉ VYPLNIT PŘIHLAŠOVACÍ ANKETU níže do úterý 5.11., 20:00. Bez vyplněné ankety Vaše dítě nebude v tento den přijato mezi účastníky zájmového vzdělávání.

Přihlašování vyplněním ankety zde: https://forms.gle/C6CyHJBcwoWSJKpk9

Všem, kteří se nezúčastní nabízeného programu doporučujeme odhlásit středeční oběd. Přímý výdej obědů (NE výdej do jídlonosičů) bude zajištěn také na budově Nábřežní v čase 11:40 – 13:00.

Věříme, že alespoň takto některým z Vás ulehčíme organizaci dne a rodinnou logistiku. Za vedení školy

Mgr. Dominik Liberda – ředitel školy