Olympijský den na 2. stupni

V úterý 4. 6. 2019 se naše hřiště hemžilo sportovními výpravami z mnoha kontinentů. Naši žáci druhého stupně si připravili krásné kostýmy a dekorace, které symbolizovaly vybrané státy světa. Vše pěkně vyniklo při úvodním defilé, po kterém pan ředitel v antickém kostýmu oficiálně zahájil Olympijské klání.
Poté už se žáci vypravili na jednotlivá stanoviště, kde porovnali své fyzické dovednosti a vědomosti, např. při biatlonu, přetahované, skoku o tyči, hodu na cíl, deskových hrách, šipkách, stolním fotbálku, ale také při první pomoci, biologickém kvízu a IQ testu v angličtině.
Sportovní den jsme zakončili exhibičním utkáním baseballu žáků 9. B proti učitelům a samozřejmě vyhodnocením jednotlivých výprav.
Celý den se nám vydařil.