Montessori třída

V následujícím školním roce opět přijmeme další prvňáčky do Montessori třídy. Příspěvek (školné) bude činit 1100 Kč/měs. Na zájemce se těšíme 6. ledna 2020 v 17 h v Montessori třídě na ZŠ (Boženy Němcové). Toto první setkání bude určeno pouze pro rodiče. Řekneme si, v čem Montessori pedagogika spočívá a jaké jsou její principy. Na základě tohoto setkání se můžete rozhodnout, zda tato forma výuky je vhodnou cestou pro vaše dítě. Další setkání proběhne 20. ledna, tentokrát i s dětmi předškoláky. V únoru pak vaše děti stráví jeden den ve škole. Budeme tak mít možnost zjistit, zda opravdu jste ztotožněni s Montessori pedagogikou.
Zároveň již nyní vás zveme na akce, kterých se naše třída aktivně účastní: Restaurant Day (16.11,; 10 h; Nám. Svobody), Adventní jarmark (14.12.; areál Průchodní).
Aktuální dění ve třídě můžete sledovat na našem blogu.
Těšíme se na setkání
Kristýna Hanulíková