MIKULÁŠSKÉ  VESELÍ

Rozzářené oči a usměvavé tváře dětí ve škole prozrazují, že předvánoční čas konečně nastal. První adventní týden jsme očekávali návštěvu tajemné trojice a chtěli jsme jí udělat radost.
Zapojili jsme tedy dětskou fantazii i manuální zručnost a vytvořili jsme nepřeberné množství loutek laskavých Mikulášů, něžných andělů a strašidelných čertů. Vyrobené loutky nám pomohly při nácviku veselých programů pro skutečného Mikuláše, anděla a čerta. A konečně jsme se po roce vzácné návštěvy dočkali. Hodný Mikuláš a roztomilí andílci nás podělili sladkostmi, rozverný čert nás trochu postrašil chrastícím řetězem. Všichni jsme si to náležitě užívali. Bylo to dopoledne a odpoledne plné andělského zpívání, čertovských soutěží, Mikulášských rébusů, doplňovaček, skládaček a zimních pohádek. Mikulášskou nadílku většina z nás zakončila ještě na náměstí s programem Pavla Nováka ml. a jeho skupiny FAMILY.
Mikuláši, andílku, děkujeme za nadílku a ty čerte rohatý příště zůstaň za vraty, celý rok jsme byli hodní, ve škole jsme nezlobili. Děkujeme a těšíme se, že za rok přijdou zase !:-)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA