Mami, tati, už píšu perem!

Velká událost čekala na prvňáčky v podobě vytouženého pera. Naše skvělé paní učitelky vymyslely pro své děti originální způsob, jak jim tento moment co nejlépe vepsat do paměti. Ve třídě I. D se konala slavnost pera. Paní učitelka Kozlová výsostně pasovala své žáčky na písaře. Certifikát v podobě peříčka se svým jménem udělal nemalou radost, ovšem třešničkou na dortu byl první sešit s linkami. Ve třídě I. C se pera rozdávala virtuálně. Žáci společně s paní učitelkou Bernatíkovou rozvázali mašličku ke svému úplně prvnímu peru. Školáci z I. B a I. A pod vedením paní učitelky Kořenkové a paní učitelky Pažoutové začali psát perem v průběhu distanční výuky po té, co si v krásném počasí na lavičce školního dvorku ukázali s rodiči písanky. Že se dříve psalo husím brkem, na to už přišly bystré děti samy. Přejeme našim nejmenším písařům mnoho úspěchů!