Zimní olympiáda v družině

Počasí nám začátkem února dopřálo hodně sněhu, tak jsme toho využili. Ve středu 6.2. měly děti ze 1- 4 odd. ŠD ,,Zimní olympiádu, kterou jsme zahájili nástupem a silným sportovním pokřikem. Dále následovalo splnění pěti zimních disciplín: hod do dálky, hod na terč, hod terčem, vození kamaráda na lopatě. Nejvíce nám dalo zabrat převážení sněhových koulí na lopatě, protože jsme museli prokázat svoji obratnost. Posledním specifickým úkolem bylo postavení malého sněhuláka nebo zvířátka. Všichni si alespoň na malou chvíli zasportovali, poměřili své síly, užili si nevšední odpoledne. Za reprezentaci v zimní olympiádě dostali všichni zúčastnění medaili a sladkou odměnu. Akce se nám vydařila a dětem líbila. Na příště se těšíme na náš opětovný pokřik ,,Sportu zdar.“

Napsala D. Spáčilová