Výlet druháků a třeťáků za pokladem Černého Potoka

Druháčci a třeťáci z Boženy Němové se vypravili ve čtvrtek 15. června hledat poklad do tábora Černý Potok u Velké Kraše. Druháci se vydali s programem Putování za tučňáky a třeťáci Za pokladem Vikingů. Všech 77 dětí prožilo báječný den, plný soutěží – Tuleni a medvědi, Vyplačování z lávky, Kohoutí zápasy, Hledání kladiva v potoce, Smrtící běžecké klání, Maraton na koloběžkách, také hledání indícií Vikingů a pokladu Tučňáků.  K tomu všemu nám sloužilo nádherné prostředí tábora, výborní instruktoři a také paní kuchařky, které nám navařily báječnou zelňačku (někteří snědli až tři talíře) a mňam jahodové knedlíky :-). Za všechno moc a moc děkujeme panu Romanu Lipavskému, organizátoru tábora.

Těšíme se na další rok, už nechceme jinam, než do Černého Potoka!!!

Výlet druháků a třeťáků za pokladem Černého Potoka (1)

Výlet druháků a třeťáků za pokladem Černého Potoka (2)

Výlet druháků a třeťáků za pokladem Černého Potoka (3)

Výlet druháků a třeťáků za pokladem Černého Potoka (5)

Výlet druháků a třeťáků za pokladem Černého Potoka (6)

Výlet druháků a třeťáků za pokladem Černého Potoka (7)

Výlet druháků a třeťáků za pokladem Černého Potoka (8)

Výlet druháků a třeťáků za pokladem Černého Potoka (9)

Uložit