VODOLÉČEBNÝ POBYT V PŘÍRODĚ

Z areálu naší školy jsme vystoupali Muzikanskou stezkou na lázeňskou kolonádu. Během cesty děti poznávaly dopravní značky, stromy, keře a zdolávaly přírodní překážky. Díky krásnému slunečnému počasí jsme si užili jedinečné výhledy na hřebeny hor. Obdivovali jsme Šerák, Obří skály a celou Pradědovu říši jsme měli v plné kráse jako na dlani. Žízeň a hlad jsme zahnali na bylinkami provoněných odpočívadlech. Nad lázněmi se všichni otužilci parádně osvěžili v Balneoparku a ti nejzdatnější si utužili svaly ve „fitparku“na posilovacích strojích. V lanovém centru a herním parku jsme si vyzkoušeli svoji rychlost, obratnost a vytrvalost. Sladkou tečkou na závěr byla zmrzlina a proslavené lázeňské oplatky. Zpáteční cestu jsme si zpříjemnili veselými písničkami a všichni zdraví a s dobrou náladou jsme byli zase zpět.

žáci II.A, II.B a jejich třídní učitelky

p9152924

p9152921

p9152923