Vítězství floorbalového utkání!!!

Dne 24.1 . 2018 se ZŠ Jeseník, konkrétně budova Průchodní a Boženy Němcové zúčastnila floorbalového turnaje mladších žáků, konaného v tělocvičně Gymnázia Jeseník. Do turnaje se také připojila ZŠ Česká Ves a  ZŠ Bělá pod Pradědem. Naše obě budovy během celého turnaje nepoznaly porážku, pouze ve vzájemném duelu jsme si uštědřili remízu. Nakonec jsme skončili v bodování na stejné pozici, a tak se organizátoři rozhodli, že vítěze určí samostatné nájezdy. Napětí stoupalo, hlasivky ochably, nervové vypětí bylo k překrojení, když i po pěti odehraných nájezdech bylo skóre vyrovnané. Rozhodl až sedmý nájezd, kdy Průchodní potrestala předtím neproměněný nájezd, a tak se stala vítězem.

Tímto bychom chtěli poděkovat organizátorům za pěkný turnaj a těšíme se na další.

Napsal Marek Hlavačka

 

Soupiska ZŠ B. Němcové:

Michal Hlobil II.C

Adam Koutný III.C

Matyáš Bernatík III.C

Jan Pleva III.C

Jan Lidmila III.D

Jakub Raif III.D

Adam Laža III.D

Adam Ress  IV.C

Jan Jedlička IV.C

Lukáš Vencálek IV.C

Max Doubek IV.C

Tadeáš Ilnický IV.C