USA – West – beseda v angličtině pro 6. – 9. ročník

Ve čtvrtek 24. 5. jsme se měli možnost pomyslně přenést na západ USA. A že to byla jízda! Známý cestovatel pan Kocůrek nás „vzal“ do národních parků – Grand Canyon a Yosemite, do měst jako například Las Vegas nebo Los Angeles, ale také do indiánské rezervace kmene Navaho. Měli jsme možnost zhlédnout mnoho fotografií a videí, které pan Kocůrek pořídil na svých cestách a nám okomentoval v angličtině, čímž přínos besedy ještě umocnil.
Není divu, že jsme přednášku vyslechli s velkým zájmem a posléze hodnotili jako „úžasnou“. Dostali jsme spoustu praktických rad, které se nám určitě při návštěvě USA budou jednou hodit. Závěr byl věnován dotazům, čehož mnozí z nás využili. Už teď se těšíme na příští zážitky z cest oblíbeného cestovatele. S největší pravděpodobností budou ze země protinožců.
Napsala: Martina Konečná