Učíme se s plyšáky

Pátek byl krásným dnem nejen pro naše prvňáčky.

Všichni si jistě pamatujeme, jakou roli v našem dětství sehrál oblíbený plyšák. Tak právě toho si donesly děti z I. C v pátek do školy a po celý den se s ním učily.

Prvním úkolem bylo svého plyšového miláčka představit svým spolužákům. Zde i ti, kteří se někdy stydí trochu před ostatními, předvedli úžasné výkony. Dále si děti ve skupinkách připravily s plyšáčky miniscénku a předvedly ji spolužákům. Potom již následovalo čtení, psaní a počítání, kdy děti učily své plyšové kamarády.

Žáci ze III. C si pro nás připravili s paní učitelkou krásné překvapení. Pozvali nás do své hodiny tělesné výchovy, ve které pro nás a plyšáky přichystali tělocvičnu plnou disciplín. Třeťáci nás provedli, pomohli i poradili, jak na kterou překážku. Vyřádili se nejen prvňáčci, ale hlavně plyšáci. Velice třeťákům děkujeme.

Věříme, že děti budou na tento den vzpomínat rády a bude se jim dnes večer se svými mazlíčky krásně usínat.

       Napsaly tř. uč. Mgr. Romana Stúpalová a tř. uč. Mgr. Radka Burešová

2

3