Třeťáci plní projekt – Já a moje město

Ve čtvrtek 13. října jsme se my,  třeťáci z Boženy Němcové, vypravili v rámci projektu Já a moje město na městskou radnici. Prozkoumali jsme, jak to vypadá v obřadní síni, kde byla městská šatlava, jak to vypadá u radničních hodin a dokonce jsme se podílavali i do kanceláře pana starosty, který nás srdečně přivítal, mnohé ukázal a vysvětlil. Také jsme se podívali do Katovny. Tady jsme si prohlédli půdu a výstavu obrazů. Nemohli jsme vynechat plnění testu, jak známe své město. Poté si pro nás paní učitelky připravily pracovní listy s obrázky různých míst Jeseníku a my jsme je poznávali. Takové vyučování se nám moc líbilo, mnoho věcí a míst z Jeseníku jsme poznali a mnoho míst máme v plánu poznat. Máme Jeseník rádi.

Děkujeme za milé přijetí a možnost nahlédnout do zákulisí radnice a pracovníkům „íčka“ (Česko – Polské informační centrum v Katovně) za trpělivost.

mu-7mu-6mu-4mu-3mu-2mu-1

Žáci a paní učitelky III. C a III. D.