SVĚT KOSTIČEK VE VODNÍ TVRZI

Putovní VÝSTAVA nejoblíbenější stavebnice LEGA poskytla našim třídním kolektivům velmi zajímavou podívanou. Kromě modelů letiště, stavebních strojů a kolotočů jsme nejvíce obdivovali expozice postavených měst a vesnic, kterými se prohánělo několik vlakových souprav.  V DĚTSKÉM KOUTKU jsme spolupracovali ve skupinách a trpělivě vymýšleli a tvořili svoje stavby. Pod našima rukama vznikala s velkým zájmem a nadšením krásná výtvarná díla. Vzájemně jsme si je prohlédli a zhodnotili. Potom už nastal čas, abychom naše stavby společně demontovali a barevné kostičky přenechali ostatním příznivcům této kreativní a konstruktivní stavebnice. Na výstavě SVĚT KOSTIČEK jsme poznali barevný svět tvořivosti, objevování, zábavy i spolupráce. Načerpali jsme inspiraci pro další činnosti v hodinách pracovní výchovy.

napsala M. Kováčová