ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK – PF 2018

       Do nového roku 2018 přejeme všem pevné zdraví, hodně lásky, štěstí, spokojenosti a mnoho radostných a úspěšných dnů. Svátek Tří králů je dvanáctým dnem Vánoc a toto sváteční období ukončuje.
Ještě malé ohlédnutí za prosincem. Poslední den před Vánocemi si děti tradičně obohatily besídkami. Nechyběly drobné dárky pod stromečkem, vůně cukroví a ovoce, vánoční a novoroční přání a také sváteční program. Vánoční besídky nám dávají prostor pro společná setkávání a sdílení, možnost lépe se vzájemně poznat a zažít spolu pěkné chvilky, které umocňuje sváteční výzdoba a nálada. Svým připraveným vystoupením pro spolužáky se každý pokusí zaujmout, potěšit a pobavit. Děti zdokonalují svůj projev při předvádění scének, kouzel, hádají hádanky, společně se smějí vtipům. Někteří zahrají i malou pohádku, doprovodí zpěv koled na hudební nástroj. Střídají se skupinky i sólisté.
Hezký vztah mezi dětmi prohlubuje společné zpívání a zakončení roku všech tříd. Není již překvapením, že se nás do našeho společenského sálu v té chvíli vejde  +/-  250.:-)
Popřejme si mezi sebou také hodně tvůrčího prostředí, příjemnou atmosféru, humor, nadhled, pozornost, toleranci a uznání.