Rodiče dětem aneb jak se dostat za deset minut do Afriky

V pondělí 11. 6. se naše třída II. C vydala na exkurzi, kterou pro nás nachystali rodiče našeho spolužáka. Po příjezdu autobusem do Bělé nás čekalo mnoho překvapení v podobě upečené super buchty, džusu na osvěžení a krásná beseda o exotických zvířatech a ptácích, také o zvířatech a ptácích našich lesů s ukázkami vycpaných hlav zvířat a vycpaných ptáků, které rozhodně běžně neuvidíte. Překvapením pro nás všechny byla živá sova až z Asie, která je v naší zemi velice vzácná. Vidět vycpaného kormorána, africká zvířata – kudu a další, byl pro nás všechny moc hezký zážitek. Po besedě následovalo volníčko vyplněné koloběžkami, koly, houpačkami, průlezkami, no prostě vším, co druháci potřebují ještě ze všeho nejvíce. Bylo to krásné dopoledne a moc za něj děkujeme paní Šťastné a panu Šťastnému, kteří pro nás již nachystali krásnou besedu o včelách.

                   Napsala tř. uč. Mgr. Romana Stúpalová