Recitátoři na Průchodce

V úterý 8. 3. 2016 se v odpoledních hodinách ve třídách II. B  a IV.B rojily postavičky malých recitátorů školního kola recitační soutěže pro děti 2. – 5. ročníků. Letošní kolo přineslo opravdu mimořádný umělecký zážitek a skvělé výkony všech účastníků. Porota to neměla při rozhodování vůbec jednoduché. Konkurence byla veliká a vybrat toho nejlepšího recitátora, to nebylo opravdu lehké. A kdo byl nakonec ten nejlepší?

kategorie:  2. – 3. ročník ZŠ

1. místo    Hořejšová Petra (II. A)
2. místo    Joklík Petr  (III. A)
3. místo    Korytářová Karolína  (II. A)
Zvláštní ocenění poroty: Veronika Konečná II. B

 kategorie 4.-5. ročník ZŠ

1. místo: Ondřej Stránský – V.B
2. místo: Lukáš Chromík – IV.B,  Kristýna Harbichová – V.A
3. místo: Nela Brumovská – IV.A, Karolína Hoczová – IV.B,   Ema Korytářová – V.B
Do okresního kola v DUZE postupuje Petra Hořejšová, Ondřej Stránský a Lukáš Chromík.

Blahopřejeme a těšíme se na výsledky okresního kola, které proběhne 16. 3. 2016 ve SVČ Duha.

 

napsala: Zdeňka Mrosková