Přijďte mezi nás

Vážení rodiče a milé děti,

srdečně Vás zveme na Den otevřených dveří, který se bude konat ve středu 2. 11. 2016 na naší škole na Nábřežní ulici. A co zajímavého budete v tento den moci zhlédnout, kdo a čeho se bude moci zúčastnit

Dopoledne se budeme těšit na žáky pátých tříd s jejich třídními učitelkami a kohokoliv z dospělých zájemců, kteří by rádi zhlédli již tradiční akci nazvanou „Deváťáci učí páťáky“. Jak už název napovídá, žáci devátých tříd se ujmou mladších spolužáků a budou je pod vedením svých kantorů „učit“. Lépe řečeno je netradičním způsobem seznámí hlavně s předměty, které pro ně budou na 2. stupni nové. Páťáci si při té příležitosti „oťukají“ některé z učitelů 2. stupně, stejně jako prostory jejich budoucí školní budovy.

Odpoledne, určené pro všechny žáky naší školy a jejich rodiče, proběhne v duchu Halloweenu. Budete mít příležitost si školní prostory nejen prohlédnout, ale v některých z nich se třeba i bát, protože ani letos Vás nechceme připravit o velmi oblíbenou strašidelnou dráhu. Jen letos bude malá změna. Kdo si bude chtít projít tuto stezku odvahy, musí mít na sobě nějaký kostým (netýká se rodičů malých dětí,… ale ani tomu se nebráníme :-). Ve školní kuchyňce ochutnáte zlou čarodějnici, v jedné ze tříd si zatančíte na halloweenskou notu a čeká Vás řada dalších halloweensky laděných aktivit a soutěží. Slavnostní zahájení odpolední části je ve vestibulu školy v 16:00, kde také odměníme deset nejkreativnějších dětí v „Soutěži o nejhezčí halloweenskou dýni“. K účasti v této soutěži je třeba, abyste dopravili do školy (na kteroukoliv ze tří školních budov) – do 1. 11. tu Vaši vydlabanou krásku – podepsanou (třeba zespodu).

Věříme, že se Vám akce bude líbit a byli bychom rádi, kdyby se nám z řad rodičů ozval nějaký dobrovolník s kvalitním fotoaparátem, který by byl ochoten toto naše společně prožité odpoledne zdokumentovat 🙂

(e-mail: martina.konecna@zsjesenik.cz)

Učitelé a žáci 2. stupně ZŠ Jeseník

Zde je pár fotek z pozvání, které učinili žáci II.stupně u žáků I. stupně.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA