Představení mima Kulíška poprvé ve škole

Letošní školní rok jsme mohli poprvé přivítat u nás na 1. stupni mima Vlada Kulíška s hudebním doprovodem pana Radka Michalka. Všichni jsme byli nadšeni z umění, které nám mim předváděl. Pan Kulíšek si pro nás připravil představení Popelnice, kterou si také s sebou přinesl. Ale nebyla to obyčejná popelnice, nýbrž byla kouzelná. Dokázali jsme s ní letět do vesmíru, plout po moři, proměnit ji v závodní auto, televizi, ring volný. Hlavně jsme byli všichni nadšeni, jak si i beze slov všichni krásně rozumíme!!! Okamžitě jsme se mimovi přizpůsobili v dorozumívání, přistoupili hladce na grimasy v obličeji, nemluvili, jen se smáli a bylo nám dobře!!!

Děkujeme panu Kulíškovi za představení a těšíme se na další setkání.

představení mima Kulíška poprvé ve škole (3)

představení mima Kulíška poprvé ve škole (4)

představení mima Kulíška poprvé ve škole (5)

představení mima Kulíška poprvé ve škole (2)