POZVÁNKA DO ZAHRADY – čtvrtek 20. 6. 2019 od 15 hod

Máte už dost vysoké trávy? Dejte jí ještě šanci! U nás v zahradě jsme pro vás vysekali cestičku, abyste se mohli dostat přímo do centra motýlího dění!! Když budete mít štěstí jako my, uvidíte motýly různých druhů a barev… např. babočku kopřivovou, bodlákovou, ale i modráska a ohniváčka, z jejichž barev až oči přecházejí!🦋 Přijďte se přesvědčit!
Přichystáno bude i malé občerstvení, oheň s možností opéct si, co si kdo přinese, pro hravěchtivé jedna poznávací hra v terénu a jedna didaktická, ve které se na chvíli můžete stát zahradním architektem a naplánovat třeba přírodní zahradu.
Ta naše na svou proměnu teprve čeká, ale už i teď je to příjemné místo k setkávání! Srdečně zvou vychovatelé ŠD na BN! Těšíme se na příjemně strávené odpoledne a aspoň chvilkové „zastavení se“ v hektických dnech konce školního roku! vychovatelka ŠD Renata Šmoldasová
Čtvrtek 20.6.2019 od 15 hod., školní zahrada – ZŠ Jeseník, pracoviště B. Němcové.