Nebojácní recitátoři z Průchodky

Tak jako každý rok se i letos na pracovišti Průchodní konalo školní kolo recitační soutěže. V kategorii 4. a 5. ročníků se sešlo 14 recitátorů, kteří si připravili pod vedením svých p. učitelek moc hezké básničky. Proto bylo také těžké vybrat toho, kdo bude naši školu reprezentovat v okresním kole. Po dlouhé poradě porota rozhodla takto:

1. místo Sofie Malinková 4. B
2. místo Sára Tschuliková 5. A a Dominika Ambrozy 4. B
3. místo Veronika Brnková 5. B a Petr Joklík 5. A

Všem výhercům a účastníkům blahopřejeme a držíme pěsti do okresního kola!


Zapsala Milena Dobešová

 

 

 

 

 

Dne 13.2.2018 se na ZŠ, pracoviště Průchodní, uskutečnilo školní kolo recitační soutěže , kde žáci 2.a 3.ročníku recitovali připravené básně. Soutěž probíhala v příjemné a usměvavé atmosféře. Všichni zúčastnění si zaslouží velkou pochvalu a na stupních vítězů se umístili tito recitátoři :
1. místo – Tereza Jandeková ze tř. II.A
2. místo – Viktor Pavelka ze tř. II.B a  Nikol Juříková ze tř. III.A
3. místo – Helena Machálková ze tř. III.A a Natálie Zemanová ze tř. III.B

Těšíme se na příští ročník a vítězce přejeme úspěch i v okresním kole.

Zapsala Hana Kubová