Mikulášská nadílka a Vánoční jarmark

Jak nás Mikuláš dopoledne pozval, tak jsme také udělali. Ve tři hodiny odpoledne jsme se šli podívat do našeho krásného starobylého areálu na Průchodní. Byl vánočně vyzdoben, dvorem voněla skořice a zněly vánoční koledy. U Kaple jsme našli stany s drobnými vánočními předměty, které vyráběly děti ve třídách na obou stupních i školní družině, perníčky a cukroví, které pekly maminky na „vánočním bazárku“ a další poutavé předměty. Rodiče, kamarádi a známí si naše výrobky hojně kupovali, nakoupili za 2 853 Kč!! Děkujeme. Hned vedle jsme se mohli podívat a také si zakoupit výrobky dětí SVČ Duha.

Začala Mikulášská nadílka! Rozsvítili jsme stromeček, přišel Mikuláš s čertem a následovala vystoupení dětí, které si připravily společně se svými paní vychovatelkami v družinách. Přidal se i sboreček zpěváků z BN a ti jednotlivci z Průchodky, kteří byli úspěšní na pěvecké přehlídce Duhová písnička. Svatá trojice se nestačila divit, jaké máme šikovné děti!! Všechna vystoupení byla nádherná a nezbylo, než tleskat a tleskat.

Celá Mikulášská nadílka a Vánoční jarmark probíhali za pěkné spolupráce s Městem Jeseník a SVČ Duha.

Děkujeme za spolupráci a těšíme se na další.vanocni-jarmark-a-mikulasska-nadilka-1

 

Mikulášský jarnark

Mikulášský jarmark

Mikulášský jarnark

Mikulášský jarmark

Mikulášský jarnark

Mikulášský jarmark

vanocni-jarmark-a-mikulasska-nadilka-2

Uložit