Mc. Donalds Cup v Olomouci

Ve středu 23. 5. se konalo krajské finále malé kopané mladších žáků ( 1.-5. tříd ) Mc.Donald,s Cup v Olomouci. Šlo o  21. ročník . V turnaji  a velmi silné konkurenci týmů:  Olomouc, Přerov, Prostějov  a Šumperk skončila ZŠ Jeseník na čtvrtém místě. Nejvíce gólů za nás střelil Lukáš Vencálek ze 4.C –  čtyři, Karel Zelinka z 5.A – jeden. V brance vychytal spoustu šancí soupeřů Jakub Sytař z 5.A. Tým vedl trenér p. Malysa a Petr Vencálek, pedagog. dohled vychovatelka Jaroslava Klosowská. Starší : Plachetka Daniel – 2.C, Bernatík Matyáš- 3.C, Drochýtek Lukáš – 4.A ,Gálik Štěpán – 4.B, Vencálek Lukáš – 4.C, Ress Adam – 4.C, Sytař Jakub, Zelinka Karel, Jelínek Jan ( všichni 5.A ), Žitňanský Michal – 5.C.  Poděkování za reprezentaci školy – Jaroslava Klosowská

J. Klosowská