Malý hudební koncert ve 3. B třídě

Ve středu 16. listopadu se v naší třídě rozezněly struny kytary a místností se nesly melodie známých písní. Naši třídu navštívil kytarista a zpěvák skupiny Plán B a NOEROADS Honza Mrosek. Seznámil děti s hudebními nástroji kytarou a ukulele a připomněl dětem známé písničky Jaromíra Nohavici. Děti si nejen písničky zazpívaly, ale také si připomněly zajímavosti ze života zvířat doprovázené vtipnými obrázky. Nechyběla ani známá písnička z pohádky O Zlatovlásce a tajuplný zámek Červená Lhota. A co zazpívat si písničku v anglickém jazyce? Dětem se malý hudební koncert moc líbil a tak se muselo přidávat. Rozloučili jsme se ve vánoční náladě písničkou Václava Neckáře Půlnoční.

Dopolední hudební koncert byl příjemnou i poučnou sondou do světa hudby a navozením předvánoční nálady. Tak zase někdy příště, ahoj!

 

Zapsala: Zdeňka Mrosková