Jak jsme spali ve škole

Dne 16. 6. 2016 uspořádala třída V. D spaní ve škole, které se pro ni stalo rozlučkou se školou.

Rozlučkový večer jsme se všichni sešli ve škole. Rodičům, babičkám, dědečkům, sourozencům i strejdům, kamarádům, jsme nejdříve zahráli divadelní hru na školní téma. Následovalo nádherně připravené pohoštění, které jsme sami napekli, včetně kávičky a vzpomínání u fotografií na uplynulých pět let. Po odpočinku jsme se všichni i s rodiči přesunuli k táboráku a opékali, hledali sladký poklad a dostali zlatou medaili za výdrž pěti roků na prvním stupni.

Když se začalo stmívat, nastal ten nejlepší čas se rozloučit s rodiči a pokračovat zábavnými hrami ve třídě, filmem a nakonec bobříkem odvahy po škole, která se v tu chvíli proměnila v pěkně strašidelnou budovu. Po půlnoci jsme se všichni zavrtali do svých spacáků a snažili se usnout po tolika zážitcích. Ranní vstávání bylo i přesto velice brzké a všichni jsme se těšili domů, jak budeme vyprávět zážitky z noci a také dospávat.

Rozlučka dopadla na jedničku a nyní už nás čekají jen jedničky na vysvědčení.

                                                          Napsala tř. uč. Romana Stúpalová

spaní 50  spaní 30 spaní 10