Hudebně výukový program – DIGITÁLNÍ SVĚT

LIDÉ  A PENÍZE – podpora finanční gramotnosti, NEBUĎ  DAREBÁK  – prevence kriminality, DIGITÁLNÍ  SVĚT – bezpečné užívání internetu … To jsou pořady, kterými interaktivní divadlo  ABRAKA  MUZIKA  z Hranic, vykouzlilo pro žáky 1. stupně již potřetí atypickou hodinu poučení a zábavy. Herci děti uvedli do historie a vývoje komunikačních prostředků – od pravěkého dorozumívání posunky až po užívání mobilů a internetu. Líbily se vtipně podané scénky s následným rozebíráním, vysvětlením a společným hledáním správného řešení. Program měl u dětí velkou odezvu, spontánně reagovaly a některé zazářily přímo na pódiu. Do programu povídání, dramatizací a písniček se mohly děti aktivně zapojit a to je vždy baví. Zkuste si i doma popovídat na výše uvedená témata.                                                                                                                           Napsala M. Kováčová

P4272589