Formela Cup – Memoriál Romana Mroska

V pátek 24. 3. se v Javorníku konal 24. ročník Formela Cup – Memoriál Romana Mroska pro žáky mladšího školního věku (1. – 5. třída ZŠ) v malé kopané. Úroveň většiny týmů byla vysoká. Bylo velice těžké odhadnout vítěze, neboť při každém zápase všechny týmy ukazovaly dobrou hru. I když jsme postoupili do čtvrtfinále, narazili jsme na tým z ZŠ Čeká Ves, se kterým jsme prohráli 1:0. Tady pro nás turnaj skončil.
V brance chytal Sytař Jakub, kapitánem mužstva byl Karel Zelinka, který skóroval jednou, jeden gól vsítil Lukáš Hlobil a náš nejlepší střelec byl Filip Oříšek. V týmu dále hráli: Štěpán Gálik, Radek Kasal, Bohuslav Černý, Michal Žitňanský, Ondřej Vrána, Lukáš Látka. Trenér pan Malysa byl s výkonem kluků spokojen.

Na tomto odkaze si pak můžete pustit krátké video z turnaje:
https://www.youtube.com/watch?v=izSzdoYP5xQ&feature=youtu.be

Napsala p. Klosowská