DŮLEŽITÉ INFO K ZAHÁJENÍ ROKU!

Vážení rodiče, milí žáci,

zahajujeme školní rok na vlně novinek, které vám chceme představit. Současně vás chceme tímto informovat  o důležitých krocích nezbytných pro rozjezd školního roku.

  1. Závazný rozvrh škola zveřejní ve druhém týdnu, od 10.9. Žáci budou o rozvrhu informováni. První školní týden probíhá v režimu upraveného rozvrhu, jehož přesnou podobu pro druhý stupeň naleznete v odkaze na konci textu společně s rozvrhem na pondělní 10.9.
  2. Jak už bylo avizováno na jarních třídních schůzkách, škola přechází na nový informační a komunikační systém. Jedná se o systém Edookit, který má zajistit užší kontakt školy s rodiči a odstranit zbytečné papírové procesy. S tím souvisí i nutnost zavést elektronickou žákovskou knížku na 1. stupni, konkrétně u IV. a V. ročníku. Přístup a využití systému bude představen na třídních schůzkách. S ohledem na tuto změnu vejde v platnost Dodatek školního řádu č. 4  s účinností od 17.9.2018, viz odkaz níže. K tomuto datu chceme systém překlopit.
  3. Škola využívá bezhotovostní způsob plateb žáků k účelům kulturních, preventivních a jiných aktivit. Systém online pokladna budeme využívat i nadále, důležitou informací je změna čísla účtu pro zasílání plateb. Číslo účtu se mění na 285201649/0300. Více o online pokladně a předpokládaných platbách ve školním roce v odkaze níže.
  4. Nepodceňte, prosíme, účast na třídních schůzkách. Společná část s vedením školy a následně třídnická část schůzek se bude konat v těchto termínech:

Nábřežní (2. stupeň) Po 10. 9.  16:30 – 18:00, jídelna

Průchodní (1. stupeň) St 12. 9. 16:30 – 18:00, hudební sál v patře

Boženy Němcové (1. stupeň) Čt 13.9. 16:30 – 18:00, jídelna

V tomto odkazu naleznete veškeré podrobné informace.

Za naši školu

Dominik Liberda – ředitel