Divadlo pro nejmenší aneb Hrátky na pohádky

Jak to vlastně dopadlo s Červenou Karkulkou a její babičkou? Čím to, že je hloupý Honza chytřejší než pan král? A proč kůzlátka nepoznala hlas vlastní mámy kozy? Na tyto otázky dostali odpověď naši nejmladší žáci z prvních a druhých tříd, kteří navštívili divadelní představení plné hudebních, tanečních a hereckých scének. Díky výborným hercům, hudebním nástrojům, rekvizitám a vtipnému mluvenému slovu byly děti vtaženy do děje tří klasických pohádek v moderním pojetí. Byl to příjemně strávený čas plný legrace, poučení a hlavně divadla. Každá třída dostala dárkem zpěvník a CD s vtipnými texty písniček, které jsou napsány k trojlístku uvedených pohádek. Můžeme tak s dětmi opakovaně prožívat příjemné zážitky z divadla a muzicírování.

                                                                                           napsala M. Kováčová