Dětská scéna pro děti z 1. stupně


Středisko volného času DUHA Jeseník uspořádalo 13. 3. 2017 okresní kolo recitační soutěže Dětská scéna 2017. Tohoto krásného setkání dětských recitátorů se zúčastnili i žáci naší školy ZŠ Jeseník. Anička Koriťáková byla ta nejúspěšnější a o jejím vítězství již bylo psáno, ale nezmínili jsme, že se na přehlídku připravovaly i děti z prvního stupně. Zde byly kategorie velmi obsazené a naše děti nevybojovaly postup do kraje, přesto všem účastníkům pořadatelé poděkovali za krásné příspěvky poezie, které nesmírně obohatily tuto soutěž.

Za Průchodní naši školu reprezentovali: v 1. kategorii: Karolina Koritářová, Valerie Ilíková, Sofie Malinková, ve 2.kategorii: Charlotte Pavlátková, Vojtěch Gryga, Sára Augustínová.

Za Boženu Němcovou naši školu reprezentovali: v 1. kategorii: Julie Večerková, Vendula Zatloukalová, ve 2. kategorii: Hana Červená, Lukáš Hlobil.

 Všem zúčastněným blahopřejeme!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA