Co dělali v březnu druháci z Průchodní

První jarní měsíc jsme zahájili poznáváním přírody. S písničkou Petra Skoumala – Když jde malý bobr spát – jsme se vydali po stopách druhého největšího hlodavce BOBRA  EVROPSKÉHO do oblíbené DUHY.
Měsíc březen je také nazýván měsícem knihy. Na tématické besedě  V KNIHOVNĚ  V. Priessnitze jsme se seznámili s novou nabídkou knih pro nejmenší čtenáře. Nejvíce nás zaujaly knihy 3 D s brýlemi.
Co dělat, kam zavolat nebo jak reagovat v případě vzniku mimořádné události se dozvěděli žáci druhých ročníků v rámci preventivně výchovné činnosti od jesenických profesionálních hasičů. Dvouhodinová  PREZENTACE  HASIČSKÉHO  SBORU   byla přínosná a rozšířila stávající znalosti našich dětí.
Opět jsme se zapojili  do 2. kola  PŘÍRODOVĚDNÉ  KORESPONDENČNÍ  SOUTĚŽE . Ve své kategorii jsme za kolektivní práci s názvem  ŽELVÍ ZÁVODY   získali 2. místo. Za časopis  DOMÁCÍ MAZLÍČCI získala v kategorii jednotlivců 3. místo Natálie Zemanová. Nejlepší práce budou v dubnu vystaveny v kině Pohoda v Jeseníku na výstavě ke Dni Země.

M. Kováčová

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA