Čarodějové a čarodějky školou povinné

S koncem dubna se naše škola Boženy Němcové a Průchodní proměnila v čarodějnou školu, ve které chodili čarodějové a čarodějky s podivnými jmény, jako Bludimíra, Belzuba, Elmíra, Kostihrad, Blekota, Kerlela, Hradostrach a další a další. Nejen, že museli všichni trefit ke svým místům, ale vyzkoušeli si také, jaké to je, když musí pantomimou ukázat čarodějné pomocníky, poskládat na čas čarovné puzzle :-), hledat správné cesty v kouzelném bludišti a také pátrat po škole po vlastnostech svých kolegů a kolegyň v soutěži Kdo je kdo. Poslechli jsme si také, za co všechno může černá kočka.

Tento projekt Slet pohádkových postav byl na Průchodce určen třeťákům. Děti se na to hezky nastrojily a během dne si splnily pohádkové úkoly. Nakonec se sešly všechny v sále ke společnému focení. Celý den se nám moc líbil a myslím, že jsme si jej dokonale užili.

DSCN6201

Čarodějové a čarodějky školou povinné 1

Čarodějové a čarodějky školou povinné 2

Čarodějové a čarodějky školou povinné