Naše stopa na Lyžuj lesy

Na 35 závoďáků naší školy reprezentovalo všechny tři naše budovy na 2. roč. Lyžuj lesy. Že nevíte, o co jde? Jedná se o náborový obratnostní závod v běhu na lyžích pro všechny věkové kategorie základních škol, pro lyžaře registrované i nadšené amatéry.
Pořadatelství se z pověření SLČR za podpory Lesů ČR ujal místní Fenix Ski Team Jeseník a využil skvělého zázemí areálu penzionu Kovárna v Horní Lipové. Startovní listinu tvořilo celkem 140 závodníků ze sedmi škol jesenické kotliny. Nádherné mrazivé zimní počasí, kupy a kupy usměvavých dětí, příjemná trať s šesti technickými nástrahami, toť kulisa tohoto podniku. Naše, vlastně vaše, zlatíčka se v poli rozhodně neztratila, o čemž svědčí přesně dvacet medailových pozic, ať mezi „profíky“, tak mezi neregistrovanými. Díky všem za reprezentaci školy, je to radost na vás, děti, pohledět.
Kompletní výsledky najdete na championchip.cz/akce/2019012210