Duhová písnička

Zazářili jsme na Duhové písničce.

V úterý 4. prosince slavily svůj svátek nejen všechny Barborky, ale také naši odvážní zpěváci pod vedením paní učitelek Václavkové, Konečné a Stúpalové. Tradiční okresní pěvecká soutěž pořádaná jesenickou Duhou nám i letos přinesla mnoho radosti.

Do Jesenické kaple se vydali odvážní zpěváčci prvního i druhého stupně, nejen naší školy, se svými připravenými písněmi. Zde na ně čekala tradičně tvrdá konkurence. Není divu.  Všechny školy pochopitelně vyslaly ze svého středu ty nejtalentovanější zpěváky z nejtalentovanějších. A byl to vskutku nádherný zážitek. I přes trému podali všichni obdivuhodné výkony. Máme radost, že porotu nadchl zpěv hned několika našich žáků natolik, že je odměnila diplomy. Patří mezi ně:

V 1. kategorii Anežka Stránská získala 2. místo s Ukolebávkou pro skřítka

Ve 2. kategorii zvítězila Adélka Kropáčová s písničkou VÁNOČNÍ

Ve 4. kategorii si Sofia Joanidu  vyzpívala 2. místo a Tereza Kavková 3. místo

Ti ostatní nás potěšili stejně tak, přestože se na ně štěstí dnes neusmálo.

Všem zúčastněným děkujeme za skvělou reprezentaci školy.

napsala M. Konečná