Říjnová odpoledne v družince

V družině máme veselo a v říjnu se to hrami a akcemi jen hemžilo. Kromě každodenního pobytu venku a výtvarných, muzikálních a sportovních aktivit jsme míchali nápoje a ne jen tak ledajaké!! Naučila nás to paní asistentka Alice Pecinová. Naučila nás nejen jak míchat nápoje, ale i jak nápoje správně prezentovat, správně otevírat džusíky, nalévat ve správném poměru tak, aby vše dobře chutnalo a také pěkně ozdobit a pak už jen ochutnávat!

Nebo jsme byli u starších spolužáků na Nábřežní, na výstavě „Tady nová republika“ J. To byl hezký zážitek!  Děti 1. a 2. třídy, s otevřenou pusou sledovaly své velké spolužáky v dobovém oblečení, jak tančí dobové tance, předvádějí dobovou módní přehlídku, ale i na to, jak jsou šikovní a dokáží prezentovat své vědomosti na veřejnosti a působit, jako opravdoví moderátoři.

Děkujeme za zážitky.

Napsala Bc. Andrea Reková, vychovatelka.