POSEZENÍ U OHNĚ S OPÉKÁNÍM

Máme moc rádi kouzlo hřejivých plamenů, praskajícího dřeva a vůni špekáčků… člověk by mohl hodiny strávit jen koukáním do ohně. A tak jsme v naší družině, jako každý rok, naplánovali na středu 10. 10. 2018 naše oblíbené POSEZENÍ U OHNĚ S OPÉKÁNÍM… toho, co si kdo donese:)

Vytvořili jsme s dětmi poutavý plakát, který jsme vyvěsili ve vestibulu školy, aby se o tom vědělo, srdečně pozvali rodiče.

A protože oheň bez chystání dřeva není prostě pořádný oheň, zašli jsme s některými dětmi nasbírat a nalámat suché větve a poskládali je k ohništi. Je zajímavé, jak tato činnost děti baví! Můžou pomoci a ukázat svou sílu a nadšení pro fyzickou práci, která má smysl

Pak už jsme jen rozdělali oheň a po chvíli se opékalo, co si kdo donesl. Většinou špekáčky, klobásky, ale taky třeba jen rohlík nebo chleba.

Počasí nám vyšlo krásné, nálada byla skvělá, a tak jsme z akce domů odcházeli plni nejen jídla, ale i pěkných zážitků.

Děkujeme všem, kteří přišli a sdíleli to s námi!