DEN BEZPEČNOSTI A ZDRAVÍ – 2018

Žáci naší školy se již tradičně zúčastňují zářijové akce BEZPEČNOST BEZ HRANIC, která se koná v Priessnitzových lázních. I letos nabídly všechny složky Integrovaného záchranného systému atraktivní podívanou na práci všech, kdo se starají o naše zdraví a bezpečí.

Největší zájem u dětí vzbudila komentovaná akce Záchranné zdravotnické služby, aktivní zásah Hasičského záchranného sboru při dopravní nehodě a bojový výcvik Armády ČR. Děti využili i možnost vyzkoušet si připravenou záchranářskou techniku, výzbroj a výstroj. Součástí programu byla charitativní akce – Pomáhejme, když můžeme.

Celý program nabídl stovkám nadšených dětí mnoho praktického poučení a také společných zážitků v třídních kolektivech.

Marie Kováčová