Talentmanie v družině

Přiblížil se MDD a v rámci jejich oslav jsme uspořádali ve školní družině již 5. ročník soutěže ,,Talentmanie“. Vystoupilo 20 soutěžících se svým připraveným programem. Již několik dnů předem se všichni pilně nacvičovali. Děti nás upoutaly svým zpěvem, nejčastější písní,,Toulavá“ od Sebastiána a neméně oblíbenou od Mirai,, Když nemůžeš, tak přidej víc“. Výsledky hodnotila, jak porota dospělá, tak dětská z řad diváků. Co k tomu dodat? Všechny děti za své výkony obdržely pěknou věcnou cenu. Prožili jsme příjemné odpoledne a již nyní se těšíme na následující ročník, čím nás děti překvapí.

Napsaly vychovatelky Naďa Petříková a Dana Spáčilová