Psům vstup do školy…….povolen :-)

Ve středu 25. 4. 2018 jsme v I. odd. školní družiny na Boženě Němcové přivítali netradiční návštěvu. Dva pejsci Dorinka a Sofinka nám přišli s paní Evou Martínkovou ukázat, jak využít lásku ke zvířatům v práci s lidmi a především s dětmi. Možnost pohladit si chlupaté kamarády, pohrát si s nimi, vyzkoušet základní povely, ale naučit se i vnímat jejich nálady a postoje. Děti zjistili, že o pejsky je nutné se postarat, uklidit po nich exkrementy :). Ale za to se jim pejsci odvděčí oddaností a láskou.

Moc děkujeme paní Martínkové, že si na nás udělala čas a budeme se těšit na další setkání.

Pokud někdo bude mít zájem, stále se nabízí možnost týdenního prázdninového terapeutického pobytu v Písečné se spolkem Tlapky pro radost. Informace poskytne ŠD nebo přímo paní Martínková.

Napsala Gabriela Žáková