Třídní schůzky – konzultační dny

Vážení rodiče,

rád bych vás jménem svým a jménem školy pozval na třídní schůzky a individuální konzultace s třídními učiteli, které budou probíhat během příštího týdne, konkrétně 23.-25.4. 2018.

Dovolte mi představit, jakou budou letos formou.

Stojíme o spojení výchovného a vzdělávacího úsilí s Vámi i Vašim dítětem. Vytvořili jsme  soustředěný prostor pro individuální konzultace s třídním učitelem, ke kterému je vhodné přijít i s dítětem. Vzhledem k respektu k našemu i Vašemu času volíme formu rezervace termínu. Připravili jsme jednoduchý rezervační systém. V něm si vyberete třídu, učitele, termín, vyplníte kontaktní údaje, potvrdíte souhlas a dáte „rezervovat termín“. Pro každé své dítě navštěvující jinou třídu vyplníte zvlášť. Na zadaný email Vám přijde potvrzení sjednané schůzky.

REZERVACE ZDE: http://rodicak.nodee.cz/

Osobně bych Vás rád pozval i na společnou část třídních schůzek konanou:

1. st. Božena Němcová – pondělí 16:00 – 16:30 společná s ředitelem školy, 16:30 – 17:00 s třídním učitelem
1. st. Průchodní – pondělí 16:00 – 16:30 s třídním s učitelem, 16:30 – 17:00 společná s ředitelem školy
2. st. Nábřežní – úterý 16:00 – 16:30 společná s ředitelem školy, 16:30 – 17:00 s třídním učitelem

Těšíme se na viděnou. Za vedení školy a třídní učitele

Mgr. Dominik Liberda