Vítáme jaro!!!!!

Po dlouhém čekání pod sněhovou přikrývkou jsme se konečně dočkali!!

Dnes jsme nedočkavě mohli vítat jaro. Jak se patří, jsme vynesli, tedy vyhodili z okna, krásně upravenou a naparáděnou Moranu. Zazpívali si všechny jarní a sluníčkové písničky. Společně pak za znění říkadel celá budova nazdobila Májíček, jako symbol jara a předala panu řediteli s přáním, aby se  naší škole stále dařilo a potkaly jí jen ty nejlepší příležitosti.

Nato si děti ještě ve třídách plnily různé jarní úkoly, posílaly paprsek slunce svému vyvolenému, skládaly jaru básničky a také posílaly jaru vzácná psaní. Všechno dokreslovalo žluté, zelené a jinak barevné jarní oblečení všech dětí i dospělých.

Celý den se nesl v krásném jarním duchu a my všichni doufáme, že se nám to podařilo a nejpozději o víkendu se ohřejeme.