Úspěchy ve stolním tenise

Naše Základní škola – 1. stupeň se zúčastnila druhého a třetího turnaje ve stolním tenise konaného ve Zlatých Horách (2. 3. 2018) a Mikulovicích (16. 3 2018).

Opět se hrálo na dvě skupiny, a to na mladší žáky od 1. po 3. třídu a starší 4., 5. třídu.

Žáci byli rozdělení do dvou tabulek a 8 nejlepších postoupilo do pavouka.

V druhém kole se z budovy B. Němcové umístil v mladší kategorii na 3. místě Jakub Raif (III.D) a na 1. místě Jakub Sedláček (III.D). Ze starších žáků se ve finále druhého kola setkali spolužáci z V.C – Lukáš Plšek a Ondřej Vyhlídal, kdy vítězem byl Ondřej Vyhlídal, na 3. místě se umístil Karel Zelinka z budovy Průchodní, V.A.

Poslední turnaj v Mikulovicích rozhodoval o celkovém pořadí všech zúčastněných škol.

Ve třetím kole se z B. Němcové umístil v mladší kategorii na 1. místě znovu Jakub Sedláček (III.D). Ze starších žáků se Lukáš Plšek a Ondřej Vyhlídal potkali už v semifinále, kde vyhrál Ondřej Vyhlídal. Ten se také ve finále potkal s Karlem Zelinkou z Průchodní (V.A). Boj byl vyrovnaný, ale nakonec si hattrick vítězství odnesl Ondřej Vyhlídal.

Celkové pořadí škol:

1. ZŠ Stará Červená Voda
  2. ZŠ Jeseník – Boženy Němcové
  3. ZŠ Mikulovice
  4. ZŠ Jeseník – Průchodní
  5. ZŠ Zlaté Hory

Naši reprezentanti

Průchodní:

Sládek Kamil – II.A, Viterna Matěj – II.B, Malý Adrian – II.B, Liewerhr Gabriel – II.B, Zelinka Karel – V.A, Jelínek Jan – V.A, Raděj Alexandr – V.B

B. Němcové:

Matyáš Bernatík – III.C, Adam Koutný – III.C, Marek Zatloukal – III.C, Jakub Sedláček – III.D, Jakub Raif – III.D, Vít Rotter – IV.C, Lukáš Vencalek – IV.C, Jiří Havlíček – IV.D, Vít Christmann – IV.D, Lukáš Plšek – V.C, Ondřej Vyhlídal – V.C

Všem gratulujeme a děkujeme za úspěšnou reprezentaci.

Napsal Marek Hlavačka