Biologická olympiáda

Žáci 2. stupně ZŠ Jeseník měli možnost se zúčastnit i v tomto školním roce Biologické olympiády. Letošní téma bylo zaměřeno na pohyb. Soutěžilo se ve dvou kategoriích. Kategorie D byla určena pro žáky 6. a 7. ročníků. V početné konkurenci se ve školním kole nejlépe umístila Sára Halfarová (VII. A), druhé místo obsadil Radim Nedoma (VII. C) a na krásném třetím místě skončila Kristýna Joklíková (VII. A). Kategorie C patřila 8. a 9. ročníkům. V této kategorii se na prvním místě umístila Anna Kaderková (IX. A) a druhé místo obsadil Martin Vogl (VIII. A). Třetí místo zůstalo neobsazené.

Žáci, kteří se umístili ve výše uvedených kategoriích na prvních a druhých místech, postupují do okresního kola. Gratulujeme a přejeme hodně štěstí.

Napsala: Kristýna Čopjanová