Srdíčkový, valentýnský den

14. února slavíme, sice teprve 29 let, svátek sv. Valentýna. My učitelé a děti na Božence jsme si řekli, že  tento svátek oslavíme jako láskyplný, klidný, pohodový i trochu valentýnský den. Den plný úcty, lásky a pochopení druhého a snahy svého kamaráda potěšit.

Myslím, že se nám to zcela povedlo!!

Prvňáčci se potěšili přátelskými hrami v tělocvičně a kamarádským povídáním, malováním srdcí na dlani :-), druháci si připomněli svátek zamilovanými písničkami, třeťáci už vyzkoušeli potěšit kamaráda vlídným slovem a obrázkem a čtvrťáci (v tuto chvíli nejstarší na budově, protože páťáci lyžují) si připravili krásné příběhy, které dojemně vyprávěly o osudech lidí, přečetli si také legendy o sv. Valentýnovi, chlapci připravili svým spolužačkám překvapení v podobě růže, krásně nastrojená děvčata zase pomáhala svým spolužákům ve výrobě valentýnských tašek pro rodiče, … .

Všichni jsme si tento den užili ve vzájemné úctě a pohodě, byl pro nás krásným zážitkem.