První turnaj ve stolním tenise

Dne 29.1.2018 se naše ZŠ – 1. stupeň zúčastnila prvního turnaje ve stolním tenise. Hrálo se na dvě skupiny a to mladší žáci, 1. až 3. třída a starší, 4. a 5. třída. Žáci byli rozděleni do dvou tabulek a 8 nejlepších postoupilo do „pavouka“. Každý ze žáků nasbíral určitý počet bodů, které se jim po odehrání všech tří turnajů sečtou a tak se vytvoří celkové pořadí a určí se vítěz. Z prvního kola se z budovy B. Němcové umístil z mladší kategorie na 3. místě Jakub Raif (III.D) a na 2. místě Matyáš Bernatík (III.C). Ze starších žáků se ve finále prvního kola setkali Lukáš Plšek a Ondřej Vyhlídal (oba V.C), kdy vítězem byl Ondřej Vyhlídal. Následující turnaj čeká žáky na začátku března ve Zlatých Horách a 3. turnaj v Mikulovicích.

Napsal Marek Hlavačka.