Matematická olympiáda – další skvělý výsledek

Dne 24. 1.2018 se uskutečnilo okresní kolo matematické olympiády pátých ročníků, které vyhlašuje MŠMT a za organizaci v našem okrese zodpovídá SVČ Duha. Z celého okresu Jeseník postoupilo do okresního kola 34 páťáků. Z naší školy postoupilo do okresního kola 16 dětí : Cenek T., Cimburek J., Červená H., Doležalová K., Jezerská A., Konečný L., Maceček L., Pavlíková A.,Pňáček J., Skoupil A., Ševčík B., Šteclová S., Tschulíková S., Bohužel dva z nich onemocněli a nezúčastnili se Zelinka K. a Joklík P.

Z těchto našich favoritů se vyprofilovali ti nejlepší z okresu! Ben Ševčík  – 1. místo, Jan Cimburek – 2. místo a Klára Doleželová – 3. místo. Všichni tři získali z možných 18 bodů 16 bodů a o umístění rozhodlo školní kolo.

Ovšem ani další se neztratili. Jakub Pňáček byl čtvrtý, Anička Pavlíková šestá a všichni, kromě jednoho byli zároveň úspěšnými řešiteli se ziskem více než 9 bodů.

Obrovská gratulace a poděkování pedagogům, kteří je připravili.

vymýšlíme, přemýšlíme…

před vyhlášením výsledků