„Čertovská imunita“

Den, který byl opravdu odlišný nejen pro žáky, ale i pro učitele a to na všech třech budovách.  Kdo totiž přišel do školy v masce anděla, čerta nebo Mikuláše, ten nemohl být zkoušený.  Nevěřili byste, kolik andílků, čertíků a Mikulášů přišlo do naší školy. Některé děti si dokonce vyráběly kostýmy samy.

To, že máme šikovné žáky, dokazovala i soutěž pro třídní kolektivy. V této soutěži žáci vyráběli krásné andílky, čerty a Mikuláše a odborná porota složená z řad pedagogů všech tří budov hodnotila originální nápad. Anděla vyhrály třídy: 3. B, 5. C a 6. A. Sošku Čerta vyhrála 3. A, 3. D a 9. B, Mikuláš získal své prvenství v 1. B, 4. C a 6. B. Odměnou se pro třídy staly putovní postavičky z keramiky, které si třídy mohou příští rok obhájit, nebo předat novým vítězům a nebo také získat jinou.

Den to byl opravdu nevšední, a co bylo odměnou pro žáky a pro učitele? Žáci byli odměněni spoustou překvapení a učitelé si mohli konečně jednou odpočinout od zkoušení J. Navíc je žáci bonusově odměnili svými úsměvy.

Alžběta Červená